Аферисти Ахтунг

alternativynet
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 14 мар 2013, 12:23
Меня зовут: alternativynet@yande
Откуда: Україна Дніпропетровськ

Аферисти Ахтунг

Сообщение alternativynet »

модераторам не сподобалось - назвали це разжиганієм нацианальнай розні
Аватара пользователя
serj
Администратор
Сообщения: 12038
Зарегистрирован: 20 мар 2009, 23:46
Меня зовут: Сергей
Откуда: Украина, г. Славута 6a

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение serj »

Информация полезная, если можно, укажите на каких сайтах торгуют эти люди.
Изображение
Andriy75
Модератор
Сообщения: 598
Зарегистрирован: 12 мар 2010, 20:14
Меня зовут: Андрій
Откуда: Ковель

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение Andriy75 »

А Гандзій з якого часу став аферистом? Дайте якийсь лінк на підтвердження, чи що.
Взагалі, серйозні звинувачення варто чимось підкріплювати.
alternativynet
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 14 мар 2013, 12:23
Меня зовут: alternativynet@yande
Откуда: Україна Дніпропетровськ

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение alternativynet »

у мазуренко свій сайт - можна в гуглі знайти, зараз не памятаю, всі інші дають рекламу , в огородніку, дім сад город, хазяін і т.д, в інтернети вони не ходять, мабуть інтернетчиків не так легко обдурити. Цю інформацію я не видумав з перепою. Я в цих людей замовляв особисто, втратив на них пару тисяч гривень. Наприклад гандзій мене обдурив на 200 гривень на актінідіях, коли я йому так сказати натякнув, він обіцяв повернути гроші, потім пропав, і з журналів також, а оце купив огороднік, а він (і інші ) там рекламуються повним ходом знову. Я матеріаліст і не вірю в духовне переродженння гомо цапуса, тому вирішив , що вони будуть далі дурити людей , і хоча б в інтернеті написати, хоча їхні покупці це в основному не інтернетна адиторія. в огородніка тираж 200 тисяч, а в інтернеті рекламу прочитають пару сотень. Але на рекламу в огородніку в мене грошей нема, та і відмовляють вони в такій рекламі, для чого самим на себе компромат?
І іще б додав би з тієїж Львівської області Требич і Бережнюк - може вони і не аферисти, але гроші над совістю у них явно переважають.
alternativynet
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 14 мар 2013, 12:23
Меня зовут: alternativynet@yande
Откуда: Україна Дніпропетровськ

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение alternativynet »

бережнюк кругом рекламується на дошках і свій сайт є. На сайті - кущ метр в діаметрі на малюнку, а присилає билиночку 1 мм товщиною, 5 см висотою - ну не знаю як це розцінювати? я вважаю що це аферизм.
alternativynet
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 14 мар 2013, 12:23
Меня зовут: alternativynet@yande
Откуда: Україна Дніпропетровськ

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение alternativynet »

Маргаришка - Актинидия коломикта
6 листопада 2011 Покупала саженцы актинидии у Гандзия из Львовской обл. Они меня хорошо "нагрели". Осталась я без денег и без актинидии.
plantator.com.ua›viewtopic.php?p=418258

Машенька - Та же история.
http://plantator.com.ua/viewtopic.php?p=418258
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение Krokus »

alternativynet писал(а):бережнюк кругом рекламується на дошках і свій сайт є. На сайті - кущ метр в діаметрі на малюнку, а присилає билиночку 1 мм товщиною, 5 см висотою - ну не знаю як це розцінювати? я вважаю що це аферизм.
Я звісно далеко не прихильник Бережнюк, і не збираюсь когось оправдовувати чи захищати, але думаю що кожна розумна людина зрозуміє, що за ціну як в неї (від 10 до умовно кажучи 40 грн.) аж ніяк неможе бути кущ діаметром 1 м. Та й нема чого дивуватись, адже продавці пропонують нам посадковий матеріал,а не готові зформовані рослини, якщо незнаєш чого хочеш то з таким успіхом можна звинуватити будь кого...- Завжди можна зконтактуватись з продавцем і уточнити розмір пропонованих ним рослин і для гарантії в письмовій формі!!!
Хоча сам як покупець розумію Ваше обурення і розумію що потрібно виховувати в продавців чесність і відповідальність...
fishhelp
Ветеран форума
Сообщения: 1247
Зарегистрирован: 28 дек 2009, 19:18
Меня зовут: Валерий
Откуда: Украина, Хмельницкий
Контактная информация:

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение fishhelp »

Да нормальные растения у Бережнюк,по деньгам. Постоянно у них покупаем что то.У других такой же размер дороже в 2 раза.
arroma
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 09 апр 2012, 05:00
Меня зовут: ruslan
Откуда: ровно

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение arroma »

Нормальні рослини у Бережнюк за "такі" гроші. Ціна-Якість відповідає! Нічого поганого сказати не можу!
alternativynet
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 14 мар 2013, 12:23
Меня зовут: alternativynet@yande
Откуда: Україна Дніпропетровськ

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение alternativynet »

Крокус мабуть являється все таки прихильником бережнюк, коли вважає мене ідіотом. В яку коробку повинні влізти рослини на 700 гривень?
Мені все це прийшло в коробці розміром від праски, кому не ясно від утюга. Це нормально???, мені здається ні.
Можна було зателефонувати, крокус каже, я зателефонував. Вони мені розказують, що це буде нормальна рослина, з великою кореневою системою, і вони 150 років на ринку і вони не зацікавлені обманювати, бо цінують клієнтів , а іще більше своє імя. Хто після такого не повірить?
Я замовляв у людей ( у інших ) бузину і калину - прислали метрові палки по 20 грн. Я завжди дублюю замовлення , купую одні і ті ж рослини у 2-3 фірмах.
Вирішив продублювати калину і бузину і в бережнюк.Вона мені за 40 чи 30 грн прислала у 200 грамових контейнерах саджанці бузини і калини -- сантиметрів 5 висотою!!!. Я розумію за дорого продавати якогось карлика, від рідкісної дорогої рослини. Але 5 сантиметрові саджанці БУЗИНИ і КАЛИНИ!!!!!!!! Це вже занадто. А що занадто то не здраво. Якась манікальна жадібність. ТЕ саме і стосовно брусніки, саджанець на 3 листочки, тюльпанового дерева - 3-4 см висотою саджанець.
І т.д. Я нікого не агітую, політикою, я перестав займатися іще в ссср. Я висловлюю свої субєктивні враження.
В крайньому разі є модератор, якщо він вважає , що мій пост паранойя, а такі як бережнюк-табанюк-гандзій святоші, і щоб ми без них робили, то він може просто видалити пост.
alternativynet
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 14 мар 2013, 12:23
Меня зовут: alternativynet@yande
Откуда: Україна Дніпропетровськ

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение alternativynet »

я тут глянув, хто вихваляє бережнюк - це люди з її регіону, можливо вона кращі саджанці для свого регіону готує, боїться , щоб не приїхали вдячні клієнти, а може вона просто не любить людей зі Східної України.
Аватара пользователя
Солнышко
Ветеран форума
Сообщения: 2154
Зарегистрирован: 17 окт 2011, 08:49
Меня зовут: Светлана
Откуда: Луганск

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение Солнышко »

Я покупала у Бережнюков пару раз. Пока довольна. Сделала еще один большой заказ. Обещали выслать после потепления. Когда получу, отпишусь о качестве растений, покажу фото.
Изображение
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение Krokus »

alternativynet писал(а):Крокус мабуть являється все таки прихильником бережнюк, коли вважає мене ідіотом...
Я цього не говорив і навіть не мав на увазі ... :roll:
Якщо Вам буде легше, то замість лавровишні від Бережнюк я отримав мікроскопічний саджанець якоїсь листопадної сливи, яка мені зараз також дуже подобається, цвіте симпатично і восени листя в помаранчево-червоні кольори забарвлюється... так що прихильність чи неприхильність, а тим більше геополітичні непорозуміння вважаю тут зайвими :-)
Giorgio
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 03 ноя 2012, 10:19
Меня зовут: Yura
Откуда: Україна, м.Львів

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение Giorgio »

Ох, мова про Бережнюк? Я дам свій пост з фло сюди, якщо панове модери не проти: http://flo.com.ua/forum/viewtopic.php?p=230689#p230689
В такому стані прийшли мені рослини від Бережнюк, згідно всіх даних вони в дорозі було не більше тижня, десь 4-5 днів. Більше ніколи нічого в неї не замовляв. В пристойному стані було лише манісіньке гінкго, яке я занедбав тоді з горя. Циприпедіуми не вижили, очевидно викопані в природі. Стільки років минуло, а свої яскраві враження від посилочки від Бережнюк я не забуваю....
ПиСи. Я видно з дат в пості, ця купа матеріалу для компостної ями їхали лише три дні в посилці.
alternativynet
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 14 мар 2013, 12:23
Меня зовут: alternativynet@yande
Откуда: Україна Дніпропетровськ

Re: Аферисти Ахтунг

Сообщение alternativynet »

Krokus писал(а):Я цього не говорив і навіть не мав на увазі ... :roll:
Якщо Вам буде легше, то замість лавровишні від Бережнюк я отримав мікроскопічний саджанець якоїсь листопадної сливи, яка мені зараз також дуже подобається, цвіте симпатично і восени листя в помаранчево-червоні кольори забарвлюється... так що прихильність чи неприхильність, а тим більше геополітичні непорозуміння вважаю тут зайвими :-)
плюнули на ваше замовлення, на ваші сподівання, прислали не те, що ви хотіли, вас це влаштовує, ви як китаєць милуєтесь квітом сакури, а мені таке не подобається, я вважаю, що мене образили і принизили, вважаю , що за мій рахунок хотіли поживитися.
Ответить

Вернуться в «Обсуждение работы интернет-магазинов, платежных систем, заказов»