Cryptomeria japonica (Japanese Cedar)

Модератор: bodd

Ответить
Аватара пользователя
Viktor_R
Модератор
Сообщения: 4700
Зарегистрирован: 14 ноя 2009, 13:36
Меня зовут: Виктор
Откуда: Киев, 6-я антропоген-зона
Контактная информация:

Re: Cryptomeria japonica (Japanese Cedar)

Сообщение Viktor_R »

Криптомерии (и видовая, и сорт "єлеганс") укореняются очень легко (только черенки лучше делать с "пяточкой"). Пожно укоренять в разводочніх ящиках (в парнике, и просто под пленкой), кажется и просто в воде корешки пускают.
Изображение
Аватара пользователя
OldschoolMonkey
Сообщения: 372
Зарегистрирован: 13 янв 2021, 20:20
Меня зовут: Igor
Откуда: Lviv

Re: Cryptomeria japonica (Japanese Cedar)

Сообщение OldschoolMonkey »

Святослав писал(а):
24 мар 2023, 16:41
Успокоил меня, что у меня все сеянцы сдохли, ибо в моих зимних и мартовских сильно морозных штормах не росли бы.
А ты попытайся укоренить из сломанного материала! И полностью зелёных черенков, и с древесиной! Вот будет полезно и ценно читателям форума. Ведь формально криптомерия вроде легко укореняется, но как там на деле (вне лабораторий)?
Стан моїх криптомерій розчарував мене. Відломані гілочки я просто викинув на купу - не додумався. В мене просто немає таких можливостей, щоби вкорінити їх. Без хімії нічого не вийде - а я не терплю її. Не скоро я туди поїду - бо попереду холоди і морози, мені взагалі вже нічого не хочеться. Це дуже ніжна хвойна порода, їй комфортно рости тільки на Закарпатті або в теплих містах. Якби був дійсно нормальний клімат (субтропічний), коли літо починається з середини березня і закінчується в середині жовтня - вона б швидко почала ріст і відросла б за довге літо. А так вегетація в неї починається тільки у другій половині червня. Тільки у 2018 році щось було схоже на справжнє, тривале літо з початку квітня. Таке трапляється лише раз на 100 років. А не травень що схожий на березень і квітень що схожий на лютий. Милості від погоди я вже не чекаю.
arthuroua
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 09 фев 2023, 17:51
Меня зовут: Артур
Откуда: Ивано-Франковская обл (6 зона)

Re: Cryptomeria japonica (Japanese Cedar)

Сообщение arthuroua »

Дуже шкода, а сам хотів садити криптомерію. p.s Івано-Ф обл.
Мій садовий блог. YouTube: Сад Артура.
Аватара пользователя
OldschoolMonkey
Сообщения: 372
Зарегистрирован: 13 янв 2021, 20:20
Меня зовут: Igor
Откуда: Lviv

Re: Cryptomeria japonica (Japanese Cedar)

Сообщение OldschoolMonkey »

arthuroua писал(а):
12 апр 2023, 20:23
Дуже шкода, а сам хотів садити криптомерію. p.s Івано-Ф обл.
Якщо живете в селі чи в будиночку з шматом землі - то садіть. Криптомерії у наших умовах потрібен догляд - укривати від сильних морозів, підв"язувати нахилені від сильного вітру і снігу гілки, удобрювати мікродобривами. Вона дуже пізно починає рости через холодну, вологу весну характерну для нашого клімату. А цього року взагалі буде найхолодніше літо, бо квітень - жахливий. А після Пасхи - стане ще холодніще, відчуваю що випаде сніг в кінці квітня.
Аватара пользователя
OldschoolMonkey
Сообщения: 372
Зарегистрирован: 13 янв 2021, 20:20
Меня зовут: Igor
Откуда: Lviv

Re: Cryptomeria japonica (Japanese Cedar)

Сообщение OldschoolMonkey »

Ось так виглядає криптомерія з підв"язаною верхівкою і обстриженими підмерзлими кінчиками минулорічного приросту:

P4280160.jpg
Вигляд дерева нижче верхівки:
P4280161.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
OldschoolMonkey
Сообщения: 372
Зарегистрирован: 13 янв 2021, 20:20
Меня зовут: Igor
Откуда: Lviv

Re: Cryptomeria japonica (Japanese Cedar)

Сообщение OldschoolMonkey »

Криптомерія почала рости:

P6050262.jpg
P6050263.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Ответить

Вернуться в «Хвойные экзоты в открытом и закрытом грунте»