Багряник японський (Cercidiphyllum japonicum)

Пальмы, инжир, гранат, зизифус, аукуба, альбиция, бамбук, банан, эвкалипт, лавровишня, лавр, розмарин, фейхоа, магнолия, кордилина, киви, рододендроны...

Модераторы: bodd, Sheffield

Ответить
Аватара пользователя
OldschoolMonkey
Сообщения: 372
Зарегистрирован: 13 янв 2021, 20:20
Меня зовут: Igor
Откуда: Lviv

Багряник японський (Cercidiphyllum japonicum)

Сообщение OldschoolMonkey »

Як виявилось, це дерево може виростати до величезних розмірів у сприятливих умовах, які нагадують ліс. Йому теж 145 років, один з перших єкзотів, поряд з гінкго, тюльпанним деревом, білим дубом, бундуком канадським, посаджених у Стрийському парку у 1877 році. Вражає своїми величезними розмірами і величезною площею крони, його висота - 25 метрів. Скоріш за все єдине таке величезне дерево багряника японського у місті:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Viktor_R
Модератор
Сообщения: 4711
Зарегистрирован: 14 ноя 2009, 13:36
Меня зовут: Виктор
Откуда: Киев, 6-я антропоген-зона
Контактная информация:

Re: Багряник японський (Cercidiphyllum japonicum)

Сообщение Viktor_R »

Вражаї своїми розмірами - ніколи, таких великих церцедофілумів ще не бачив. Висловлю припущення, що це (можливо) самий великий багряник і для всієї України. В нашіх ботсадах є дерева, вік яких біля 40 років.
Изображение
Аватара пользователя
OldschoolMonkey
Сообщения: 372
Зарегистрирован: 13 янв 2021, 20:20
Меня зовут: Igor
Откуда: Lviv

Re: Багряник японський (Cercidiphyllum japonicum)

Сообщение OldschoolMonkey »

На ньому як і на інших деревах колись були таблички із надписами - тепер їх чомусь немає. Пам"ятаю з дитинства, як я просив батька піти зі мною у Стрийський парк щоб подивитися на рідкісні дерева і читав ці таблички. Якщо не помиляюсь, таблички зосталися тепер лише на катальпі бігнонієвидній та тюльпанному дереві. У місті, особливо у нових районах було посаджено багато багряників 40 років тому, але вони невеликі. Це дерево напевно любить рости в умовах лісу, на глибоко-дренованих лісових грунтах. Я також примітив що якщо багряник посаджений біля будинку - він тягнеться у висоту і значно вищий, ніж ті, що посаджені на вулиці. Але тим багряникам максимум 50 років.
Ответить

Вернуться в «Экзоты в открытом грунте»