Мій дикий сад

Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

І приємна несподіванка, на першому фото не підсніжник зробив собі проталину скрізь сніг, а сіянець магнолії макрофілла (Еша) :D
Сіянець рододендрона сікхотинського також зберіг декілька листочків, добре перезимував рускус понтійський та філітіс "ангустіфолія"... Набухають квіткові бруньки на вовчих ягодах (daphne mezereum) та пробиваються крізь сніг перші підсніжники.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Viktor_R
Модератор
Сообщения: 4677
Зарегистрирован: 14 ноя 2009, 13:36
Меня зовут: Виктор
Откуда: Киев, 6-я антропоген-зона
Контактная информация:

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Viktor_R »

Цікаві перші результаи цієї зимівлі і досить непогані (бо ж цю зиму м'якою не рахую). Приємною несподіванкою є добрий вигляд магонії (Mahonia media 'Charity'), фаргезії та кедра гімалайського!
Изображение
Аватара пользователя
Wolterpinger
Сообщения: 933
Зарегистрирован: 22 ноя 2012, 23:24
Меня зовут: Игорь
Откуда: Дача за 25 км від Львова, зона 5а.

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Wolterpinger »

З результатів зимівлі Вашого гімалайського кедра і аризонського кипариса можна зробити висновок, що ці єкзоти не для наших країв. Вся біда в тому що на фаших знімках видно тільки перші ознаки підмерзання, а всі решта виявляться згодом - через 1,5-2 місяця. У мене так було торік з криптомерією елеганс, спочатку - ніби нічого, а через місяць вона загинула, бо не витримала безсніжний морозний січень і була неправильно накрита чорною плівкою, яка тільки підсилила обмерзання. Я думаю, що якщо би у Вас був сорт гімалайського кедра "Кард Фукс" або ліванський кедр "Стенокома", то результати зимівлі були б відмінними, ці сорти набагато витриваліші за видові форми! А гімалайський кедр тепер Вам потрібно вкривати на зиму, бо тільки так він може вижити в наших умовах. Те ж саме і з кипарисом, але він схоже не виживе, бо сильно підмерз. Цікаво, вижили чи ні мої криптомерії в цю жахливу зиму. Перевірити це можна тільки коли зійде цей сніг і лід...
Изображение
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

Кедра було б шкода втратити, а щодо кипариса то засмучуватись не буду, помре так помре.
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

На кедрі непошкоджені ділянки залишаються блакитними, обгорілі - продовжують рудіти. Куннінгамія без вкривання перезимувала чудово, поступово набуває зеленого забарвлення. Зняв агроволокно з араукарії, дуже задоволений результатом зимівлі, пошкодження на хвої ще з минулої зими, (не вкривав тоді). Зимозелена папороть дріоптерис зібольда примята снігом , але в цілому також виглядає добре. Розцвітають перші крокуси, підсніжники та вовчі ягоди і знову знайшов чотирипелюсткову мутацію підсніжника. ВЕСНА -+)
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
bodd
Модератор
Сообщения: 1423
Зарегистрирован: 28 дек 2009, 00:47
Меня зовут: Богдан
Откуда: Київ, 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение bodd »

Як же мені подобається твій зібольд! Суперкласний папор, і зимує ніби непогано.
Аватара пользователя
Viktor_R
Модератор
Сообщения: 4677
Зарегистрирован: 14 ноя 2009, 13:36
Меня зовут: Виктор
Откуда: Киев, 6-я антропоген-зона
Контактная информация:

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Viktor_R »

Дійсно - незвичний вигляд має цей дріоптеріс (доречі - він є у прайсі "Дібори" і вартість адекватна - 45 грн):
http://dibora.com.ua/-2017-/1744-dryopt ... oldii.html
Изображение
alex-perec
Сообщения: 47
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 21:21
Меня зовут: Александр
Откуда: Киев

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение alex-perec »

А менi сподобалась араукарiя. Як бачу перезимувала. Собi хочу. Якi мiнуса вона витримуе?
Як ранiше жив в Криму то неподалiк мого будинку в комплексi Европи бачив великi екземпляри дуже класнi. Але думав що в захiднiй Украiнi араукарiя як i сосна пiнiя не виживуть.
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

Дякую хлопці! Дріоптерис зібольда дійсно дуже екзотична зимозелена папороть, та з огляду на останні 3-4 роки вирощування - цілком перспективна і придатна для відкритого грунту. Швидкість росту в перші роки дуже слабка, але з часом вайї стають все більшими, набувають все характерніших для виду рис і з кожним роком зібільшується їхня кількість в кущі. В перші роки рекомендую вкривати на зиму сухим опалим з дерев листям. Власне мій екземпляр дріоптериса придбаний або в діборі, або в грінедемі ( не памятаю в кого саме, але посадковий матеріал папоротей в них від одного постачальника). Це звісно не реклама інтернет магазинів, але в них часто трапляються цікаві пропозиції посадкового матеріалу папоротей і ціни в міру доступні. Цього року замовив декілька Polystichum munitum, - мені він асоціюється з тропічним нефролепісом. Якщо буде достатньо зимостійким то потрапить в список моїх улюблених "вічнозелених" поруч з філітісами ,зібольдом та циртоміумами))))
alex-perec - Щодо араукарії, то спробувати можете. Я особливих надій на неї не покладаю, але наразі дивом зимує - поки порівняно мякі зими і мінімальне укриття. Моя без укриття ловила мінімум -18 С, в морозну сонячну погоду легко обгорає хвоя. У відкритому грунті західної України більші шанси має в найтепліших районах Закарпаття. Це звісно якщо керуватись логікою і стереотипами, я стараюсь і раджу експерементувати.
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

Ще трішки весни:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

Продовження:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
igor.glukhovtsev
Модератор
Сообщения: 3795
Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:00
Меня зовут: Igor
Откуда: Казахстан Алма-Ата (6а)

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение igor.glukhovtsev »

Тарас, большое спасибо за фото! Добавил весеннего настроения в душу: у меня снег еще не везде сошел....
Изображение
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

Ігор у Вас досі сніг??? - аж не віриться :(
Аватара пользователя
Krokus
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 06 окт 2011, 19:35
Меня зовут: Taras
Откуда: Ukraina, Lviv 6а

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение Krokus »

Магнолії:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
igor.glukhovtsev
Модератор
Сообщения: 3795
Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:00
Меня зовут: Igor
Откуда: Казахстан Алма-Ата (6а)

Re: Мій дивний дикий сад

Сообщение igor.glukhovtsev »

Зачетно!
У нас весна с задержкой дней 20... Беда!
Изображение
Ответить

Вернуться в «Персональные коллекции участников форума»