Микроцитрус папуана.

Модераторы: Anna_DN, serj, Александр92

Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Моя Папуана на початку весни посіяла, майже, все листя. Але почала відрощувати шевелюру. Фото давніше, на сьогодні виглядає значно краще.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
З видимого пізнавай невидиме.
Аватара пользователя
serj
Администратор
Сообщения: 12038
Зарегистрирован: 20 мар 2009, 23:46
Меня зовут: Сергей
Откуда: Украина, г. Славута 6a

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение serj »

Краса! У теплиці зимувала папуана?
Изображение
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Дякую, так, в теплиці зимувала. Мабуть, коріння трохи підгнило, тому й листя поскидала. Хоча, читав, що Папуана може скидати листя без надмірної шкоди для себе. Але це в період спеки та посухи.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
З видимого пізнавай невидиме.
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Не знаю на що щеплена моя Папуана, але можу сказати, що спека їй до смаку. Стоїть вона під гребенем даху теплиці, це найвища точка, відповідно й найспекотніша. Думаю, що температура там в сонячний день легко перевалює за +50°С. Так от, листя дуже гарного зеленого кольору, шкірясте з малою кількістю провідних пучків(можливо, частково, це за"язано з розміром листової пластинки, не впевнений). Рослина чудово галузиться, крона щільна. До слова, зараз почався в неї другий приріст. Рекордсмен серед моїх. :shock:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
З видимого пізнавай невидиме.
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Ось так виглядає Папуана через три місяці.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
З видимого пізнавай невидиме.
ВасилийФ
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 18 май 2014, 22:06
Меня зовут: Василий
Откуда: Черкаси

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение ВасилийФ »

Добридень! Віталій, я перепрошую, але, незрозуміло, власне, це щеплена ?, В якості саджанця чисто візуально, на 5+, на мою думку, невже так полюбляє вологу? Перефразуючи: на Вашу думку, якщо її вирощувати в закритому об'ємі, дотримуючись вологості та температури, то можна отримати плоди? Скажем, якщо в акваріумі, (терраріумі), то вона не буде поражатись цвіллю? Чи як? В квартирі? Яка підщепа? Можливо, вона відіграє значну роль в розвитку рослини? Ну, яка Ваша думка? Що порадите? Чи, ліпше, змиритись з тим, що "воно не моє"?
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Доброго дня, Василю! Так багато запитань, що не знаю з чого почати відповідь).
Цієї весни у мене були думки, що Папуані - гайка. Але, якось випадково, прочитав, що вони можуть скидати все листя, в критичні для себе періоди, без особливої шкоди. Це мене обнадіяло.
Так, це щеплена рослина, але я не знаю яка підщепа.
На мою думку, їй подобаються високі денні температури (35+, в особливо спекотні дні температура піднімалася і до +50С), та підвищення вологості повітря вночі. Зауважте, рослина чудово себе почуває в таких умовах, жодного хлорозу, абощо. Тому вважаю температуру ключовим фактором.
Нещодавно нащепив Папуану на Понцирус. Вже встигла квітувати і є зав"язі. Фото додаю. І, наостанок, поки не спробуєте, доти не дізнаєтесь, Ваше це чи ні).
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
З видимого пізнавай невидиме.
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Вчорашнє фото Папуани. Пройшло півроку і маємо такого гігантика). Можливо, наступного року порадує плодами.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
З видимого пізнавай невидиме.
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Вже традиційно, весною моя Папуана полисіла, що цікаво, Папуана нащеплена на Понцирус також майже гола. З цього роблю висновок про те, що можливо, часткове опадання листя є нормою для них.
З видимого пізнавай невидиме.
ВасилийФ
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 18 май 2014, 22:06
Меня зовут: Василий
Откуда: Черкаси

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение ВасилийФ »

vilja.golie писал(а):
02 мар 2020, 10:18
Вже традиційно, весною моя Папуана полисіла, що цікаво, Папуана нащеплена на Понцирус також майже гола. З цього роблю висновок про те, що можливо, часткове опадання листя є нормою для них.
А якщо переглянути свої погляди? Можливо, справа в підщепі? Якщо "можливо", то, вочевидь, Ви самі не впевнені в своєму висновку. Загалом, Ви не знаєте яка підщепа використана в першому випадку, отже, залишається прищепити на лимон, або на щось подібне. Якщо часткове опадання листя відбуватиметься і на цій рослині, тоді Ваш висновок буде вірний, а так, правильніше застосувати слово "гіпотеза".
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Василю, гіпотеза так гіпотеза). Я висловив своє припущення і можу помилятися, але множити ще Папуану якось немає бажання. Обмаль місця і утримувати дублі, в той час коли вже всі "все" мають- недоцільно. Сорти зараз не проблема, як це було років 5 тому, та й відпадає потреба дублювати банальні сорти). Якось так.
З видимого пізнавай невидиме.
ВасилийФ
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 18 май 2014, 22:06
Меня зовут: Василий
Откуда: Черкаси

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение ВасилийФ »

Віталій, я мав можливість спостерігати за розвитком рослин, щеплених на трифоліаті і на цитранжі. Переслідувала одна думка- я створюю відповідні умови не для прищепи, а для підщепи. І та ж сама рослина, щеплена на різних підщепах веде себе по різному (спостерігав за Р. Будди, "чистм" італійцем та з неї прищепи на лимонах) в ідентичних умовах. Власне, чому акцентував увагу: і в літературі, і на власному досвіді переконався, що зимою потрібно зберегти максимальну кількість листя, що, на жаль, на вищеозначених підщепах проблемно. Якщо рослина, щеплена на, припустимо, лимоні розпочне листопадити і до неї застосувати критерій рослини, щепленої на трифоліаті ("частково листопадить"), то в загальному підсумку є значний ризик втратити рослину через несприятливі умови або неправильну агротехніку.
Аватара пользователя
vilja.golie
Сообщения: 453
Зарегистрирован: 13 фев 2018, 15:09
Меня зовут: Віталій
Откуда: Львів

Re: Микроцитрус папуана.

Сообщение vilja.golie »

Нещодавно квітувавла Папуана. Ну, дуже цікаво-характерні у неї бутони. Незвичні такі.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
З видимого пізнавай невидиме.
Ответить

Вернуться в «Австралийские микроцитрусы (MICROCITRUS)»